Forum (1.0.3) - en to hr translation catalogue (97 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Replies
hr: Odgovora

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Container
hr: Kontejner

en: root
hr: korijen

en: Parent
hr: Nadređen

en: Add container
hr: Dodaj spremnik

en: Settings
hr: Postavke

en: edit container
hr: uredi spremnik

en: General discussion
hr: Opća rasprava

en: edit forum
hr: uredi forum

en: Forum name
hr: Naziv foruma

en: Add forum
hr: Dodaj forum

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Comment
hr: Komentar

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Term
hr: Pojam

en: Last reply
hr: Posljednji odgovor

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Posts
hr: Unosi

en: Forums
hr: Forumi

en: No forums defined
hr: Nije određen nijedan forum.

en: This topic has been moved
hr: Ova tema je premještena.

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Date - newest first
hr: Datum - prvo najnovije

en: Date - oldest first
hr: Datum - prvo najstarije

en: Edit container
hr: Uredi spremnik

en: Hot topic threshold
hr: Granica za vruću temu

en: Topics per page
hr: Tema po stranici

en: Posts - most active first
hr: Unosi - najatraktivniji prvi

en: Posts - least active first
hr: Unosi - najneatraktivniji prvi

en: New forum topics
hr: Nove teme na forumu

en: More help
hr: Više pomoći

en: Number of topics
hr: Broj tema

en: Active forum topics
hr: Aktivne teme na forumu

en: Read the latest forum topics.
hr: Pročitajte posljednje teme foruma.

en: Edit forum
hr: Uredi forum

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
hr: Ovo je predviđeni rječnik za forum. Neke od uobičajenih postavki rječnika su uklonjene.

en: Leave shadow copy
hr: Ostavi kopiju-sjenku

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
hr: Ukoliko premjestite ovu temu, možete ostaviti poveznicu u prvobitnom forumu ka njenoj novoj lokaciji.

en: Container name
hr: Naziv spremnika

en: forum container
hr: spremnik foruma

en: Created new @type %term.
hr: Novi @type %term je stvoren.

en: The @type %term has been updated.
hr: @type %term je osvježen.

en: About
hr: Opis

en: New posts
hr: Novi unosi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Last comment time
hr: Vrijeme posljednjeg komentara

en: Date and time of when the last comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme dodavanja posljednjeg komentara.

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: The number of comments a node has.
hr: Broj komentara koje sadržaj ima

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
hr: Kratki ali suvisao naziv za ovu kolekciju povezanih rasprava.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
hr: Opisi i savjeti za rasprave na ovom forumu.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
hr: Kratki ali suvisli naziv za ovu skupinu povezanih foruma.

en: Default number of forum topics displayed per page.
hr: Zadani broj prikazanih forum tema po stranici.

en: Default display order for topics.
hr: Zadani prikaz redoslijeda tema.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
hr: Spremnici se obično nalaze na najvišoj (osnovnoj) razini, ali također mogu biti i u drugom spremniku ili forumu.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
hr: Forumi mogu biti postavljeni na gornju razinu, ili unutar drugog spremnika ili foruma.

en: Forum topic
hr: Tema foruma

en: You are not allowed to post new content in the forum.
hr: Nemate dopuštenje za unos novog sadržaja u forum.

en: No new posts
hr: Nema novih unosa

en: Sticky topic
hr: Ljepljiva tema

en: Administer forums
hr: Upravlja forumima

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
hr: Broj odgovora koje mora imati tema kako bi bila ocijenjena "vrućom".

en: Starting a discussion
hr: Početak rasprave

en: Moving forum topics
hr: Premještanje tema foruma

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
hr: Tema foruma (i svi komentari na nju) mogu biti premještani između foruma odrediši drugi forum tijekom uređivanja teme foruma. Pri premještanju teme s foruma na forum, opcija <em>Ostavi kopiju sjenku</em> stvara poveznicu koja upućuje na novu lokaciju.

en: Locking and disabling comments
hr: Zaključavanje i onemogućenje komentara

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
hr: Odabirom <em>Zatvoreno</em> pod <em>Postavke komentara</em> opcijom, tijekom uređivanja teme foruma će zaključati (spriječiti nove komentare na) temu. Odabirom <em>Skriveno</em> pod <em>Postavke komentara</em> tijekom uređivanja teme foruma će sakriti sve postojeće komentare i onemogućiti dodavanje novih.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
hr: Forum sadrže teme foruma. Koristite spremnike kako bi grupirali povezane forume.

en: Use containers to group related forums.
hr: Koristite skupine kako bi grupirali povezane forume.

en: A forum holds related forum topics.
hr: Forum objedinjava povezane teme foruma.

en: Add new @node_type
hr: Dodaj novi @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
hr: Stavka %forum je spremnik foruma, ne forum. Umjesto njega, odaberite jedan od foruma ispod.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
hr: <em>Tema foruma</em> otvara novu nizanu raspravu unutar foruma.

en: Control forum hierarchy settings.
hr: Prilagodba postavki hijerarhije foruma.

en: Forum navigation vocabulary
hr: Rječnik za navigaciju forumom

en: Provides discussion forums.
hr: Omogućuje forum za rasprave.

en: Hot topic, new comments
hr: Vruća tema, novi komentari

en: Hot topic
hr: Vruća tema

en: Normal topic
hr: Obična tema

en: Closed topic
hr: Zaključana tema
