Forum (1.0.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Subject
ht: Sijè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)
