Forum (1.0.3) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Add container
ka: კონტეინერის დამატება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit container
ka: კონტეინერის რედაქტირება

en: General discussion
ka: ზოგადი დისკუსია

en: edit forum
ka: ფორუმის რედაქტირება

en: Forum name
ka: ფორუმის სახელი

en: forum
ka: ფორუმი

en: Add forum
ka: ფორუმის დამატება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Posts
ka: პოსტები

en: Forums
ka: ფორუმები

en: No forums defined
ka: ფორუმები არ არსებობს

en: This topic has been moved
ka: ეს თემა გადატანილია

en: New comments
ka: ახალი კომენტარები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Date - newest first
ka: თარიღი - ჯერ უახლესი

en: More help
ka: მეტი დახმარება

en: Starting a discussion
ka: დისკუსიის დაწყება

en: Hot topic, new comments
ka: პოპულარული თემა, ახალი კომენტარები

en: Hot topic
ka: პოპულარული თემა

en: Normal topic
ka: ჩვეულებრივი თემა

en: Closed topic
ka: დახურული თემა
