Forum (1.0.3) - en to lv translation catalogue (99 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Replies
lv: Atbildes

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Container
lv: Konteiners

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Add container
lv: Pievienot konteineru

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit container
lv: labot konteineri

en: General discussion
lv: Vispārīga diskusija

en: edit forum
lv: labot forumu

en: Forum name
lv: Foruma nosaukums

en: forum
lv: forums

en: Add forum
lv: Pievienot forumu

en: n/a
lv: n/p

en: Node
lv: Mezgls

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Term
lv: Termins

en: Last reply
lv: Pēdējā atbilde

en: Forum
lv: Forums

en: Goal
lv: Mērķis

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Topics
lv: Tēmas

en: Topic
lv: Tēma

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Forums
lv: Forumi

en: No forums defined
lv: Nav definētu forumu

en: This topic has been moved
lv: Šī tēma ir pārvietota

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Date - newest first
lv: Datums - vispirms jaunākie

en: Date - oldest first
lv: Datums - vispirms vecākie

en: Edit container
lv: Labot konteineri

en: Hot topic threshold
lv: Karsto tēmu slieksnis

en: Topics per page
lv: Tēmu skaits lapā

en: Posts - most active first
lv: Ziņas - visaktīvākās vispirms

en: Posts - least active first
lv: Ziņas - mazāk aktīvās vispirms

en: New forum topics
lv: Jaunas foruma tēmas

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Number of topics
lv: Tēmu skaits

en: Active forum topics
lv: Aktīvās foruma tēmas

en: Read the latest forum topics.
lv: Lasīt jaunākās foruma tēmas.

en: Edit forum
lv: Labot forumu

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lv: Šī ir nozīmētā foruma vārdnīca. Dažas no pierastajām vārdnīcas iespējām ir aizvāktas.

en: Leave shadow copy
lv: Veidot ēnas kopiju

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lv: Ja Jūs pārvietojiet šo tēmu, Jūs varat atstāt norādi vecajā forumā uz jauno forumu.

en: Container name
lv: Konteinera nosaukums

en: forum container
lv: foruma konteiners

en: Created new @type %term.
lv: Izveidots jauns @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lv: @type %term ir izlabots.

en: About
lv: Par

en: Not sticky
lv: Nav piesprausts

en: New posts
lv: Jauni ziņojumi

en: Steps
lv: Soļi

en: Properties
lv: Īpašības

en: Uses
lv: Lieto

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Last comment time
lv: Pēdējā komentāra laiks

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The number of comments a node has.
lv: Mezglā esošo komentāru skaits.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lv: Īss, bet saturīgs saistīto forumu kopas nosaukums.

en: Default display order for topics.
lv: Tēmu noklusējuma attēlošanas secība.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lv: Forumus var novietot pirmajā (saknes) līmenī vai arī citā konteinerī vai forumā.

en: Forum topic
lv: Foruma tēma

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lv: Jums nav atļaujas raksīt forumā.

en: No new posts
lv: Jaunu ziņojumu nav

en: Sticky topic
lv: Īpaša tēma

en: Administer forums
lv: Administrēt forumu

en: Starting a discussion
lv: Diskusijas uzsākšana

en: Moving forum topics
lv: Pārvietot foruma tēmas

en: Locking and disabling comments
lv: Komentāru bloķēšana un atspējošana

en: A forum holds related forum topics.
lv: Forums satur saistīto forumu tēmas.

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
lv: Vienums %forum ir foruma konteiners, nevis forums. Izvēlies vienu no forumiem zemāk.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
lv: <em>Foruma temats</em> aizsāk jaunu diskusijas pavedienu forumā.

en: Control forum hierarchy settings.
lv: Kontrolēt foruma hierarhijas iestatījumus

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca

en: Provides discussion forums.
lv: Nodrošina diskusiju forumus.

en: Hot topic, new comments
lv: Aktuāla tēma, jauni komentāri

en: Hot topic
lv: Aktuāla tēma

en: Normal topic
lv: Parasts temats

en: Closed topic
lv: Slēgts temats

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins
