Forum (1.0.3) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Replies
mg: Valiny

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
