Forum (1.0.3) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: root
pa: ਰੂਟ

en: forum
pa: ਫੋਰਮ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Forums
pa: ਫੋਰਮ

en: Date - newest first
pa: ਮਿਤੀ - ਨਵੀਆਂ ਪਹਿਲਾਂ

en: Date - oldest first
pa: ਮਿਤੀ - ਪੁਰਾਣੀਆਂ ਪਹਿਲਾਂ

en: New forum topics
pa: ਨਵਾਂ ਫੋਰਮ ਵਿਸ਼ਾ

en: Read the latest forum topics.
pa: ਤਾਜ਼ਾ ਫੋਰਮ ਵਿਸ਼ਾ ਪੜ੍ਹੋ

en: Forum topic
pa: ਫੋਰਮ ਵਿਸ਼ਾ
