Forum (1.0.3) - en to sk translation catalogue (109 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Replies
sk: Odpovedí

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Container
sk: Kontajner

en: root
sk: koreň

en: Parent
sk: Nadradený

en: Add container
sk: Pridať kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit container
sk: upraviť kontajner

en: General discussion
sk: Všeobecná diskusia

en: edit forum
sk: upraviť fórum

en: Forum name
sk: Názov fóra

en: forum
sk: fórum

en: Add forum
sk: Pridať fórum

en: n/a
sk: nie je

en: Node
sk: Uzol

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Term
sk: Termín

en: Last reply
sk: Posledná odpoveď

en: Forum
sk: Fórum

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: Posts
sk: Príspevky

en: Forums
sk: Fórum

en: No forums defined
sk: Nie sú definované žiadne diskusie

en: This topic has been moved
sk: Táto téma bola presunutá

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Date - newest first
sk: Dátum - od najnovších

en: Date - oldest first
sk: Dátum - od najstarších

en: Edit container
sk: Upraviť kontajner

en: Hot topic threshold
sk: Hranica obľúbenej témy

en: Topics per page
sk: Tém na stránku

en: Posts - most active first
sk: Príspevky - najprv najaktívnejšie

en: Posts - least active first
sk: Príspevky - najskôr najmenej aktívne

en: New forum topics
sk: Nové témy

en: More help
sk: Ďalšia pomoc

en: Number of topics
sk: Počet diskusií

en: Active forum topics
sk: Aktívne témy

en: Read the latest forum topics.
sk: Prečítať najnovšie diskusie.

en: Edit forum
sk: Upraviť fórum

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
sk: Toto je slovník vyhradený pre fórum. Boli odstránené niektoré voľby bežných slovníkov.

en: Leave shadow copy
sk: Ponechať tieňovú kópiu

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
sk: Keď presuniete túto tému, môžete v starom fóre nechať odkaz na nové fórum.

en: Container name
sk: Názov kontajnera

en: forum container
sk: kontajner fóra

en: Created new @type %term.
sk: Vytvorené: @type %term.

en: The @type %term has been updated.
sk: Aktualizované: @type %term.

en: About
sk: Informácie o

en: Not sticky
sk: Neprilepený

en: New posts
sk: Nové príspevky

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Uses
sk: Používa

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Last comment time
sk: Čas posledného komentára

en: Date and time of when the last comment was posted.
sk: Dátum a čas kedy bol poslaný posledný komentár.

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: The number of comments a node has.
sk: Počet komentárov v uzle.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
sk: Krátky, ale výstižný názov tejto kolekcie diskusií.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
sk: Popis a pravidlá tohto fóra.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
sk: Krátky, ale výstižný názov tejto kolekcie súvisiacich fór.

en: Default number of forum topics displayed per page.
sk: Prednastavený počet tém fóra zobrazených na jednej stránke.

en: Default display order for topics.
sk: Predvolené nastavenie zobrazenia tém.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
sk: Kontajnery sú väčšinou umiestnené ako hlavné kategórie, ale môžu byť umiestnené aj vo vnútri iného kontajnera alebo fóra.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
sk: Fóra môžu byť umiestnené ako hlavná kategória alebo vnútri iného kontejneru či fóra.

en: Forum topic
sk: Príspevok do diskusie

en: You are not allowed to post new content in the forum.
sk: Nemáte oprávnenie pridávať nový obsah do fóra.

en: No new posts
sk: Bez nových príspevkov

en: Sticky topic
sk: Prilepená téma

en: Administer forums
sk: Spravovať fóra

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
sk: Počet odpovedí, ktoré musí mať téma, aby sa dala považovať za "živú".

en: Starting a discussion
sk: Začnite diskusiu

en: Moving forum topics
sk: Presúvanie diskusných tém

en: Locking and disabling comments
sk: Zamknutie a deaktivácia komentárov

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
sk: Voľba <em>Zatvorené</em> v sekcii <em>Nastavenie komentárov</em> počas úpravy diskusnej témy uzamkne komentáre do diskusie (znemožní pridávať nové). Voľba <em>Skryté</em> v sekcii <em>Nastavenie komentárov</em> počas úpravy diskusnej témy skyje všetky existujúce komentáre v diskusii a zabráni pridávať nové.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
sk: Fóra obsahujú diskusné témy. Kontajnery použite na začlenenie súvisiacich fór do skupín.

en: Use containers to group related forums.
sk: Použite kontajnery na združenie súvisiacich fór do skupín.

en: A forum holds related forum topics.
sk: Fóra obsahujú súvisiace diskusné témy.

en: Add new @node_type
sk: Pridať nový @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
sk: Položka %forum je kontajner, nie fórum. Zvoľte jedno z nižšie dostupných fór.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
sk: <em>Téma fóra</em> začíná nové diskusné vlákno v rámci fóra.

en: Control forum hierarchy settings.
sk: Ovládať nastavenia hierarchie fóra.

en: Forum navigation vocabulary
sk: Slovník navigácie fóra

en: Provides discussion forums.
sk: Poskytuje diskusné fóra.

en: Hot topic, new comments
sk: Aktívna téma, nové komentáre

en: Hot topic
sk: Aktívna téma

en: Normal topic
sk: Normálna téma

en: Closed topic
sk: Zatvorená téma

en: The content title.
sk: Nadpis obsahu.

en: The date the content was posted.
sk: Dátum vytvorenia obsahu.

en: Has taxonomy term ID
sk: Má ID termínu taxonómie

en: Has taxonomy term
sk: Má termín taxonómie

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť fórum %label?

en: Log in to post new content in the forum.
sk: Prihláste sa a pridajte nový obsah do fóra.

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time
