Forum (1.0.4) - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Replies
af: Antwoorde

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Container
af: Houer

en: root
af: basis

en: Parent
af: Voorganger

en: Add container
af: Voeg houer by

en: Settings
af: Verstellings

en: edit container
af: redigeer houer

en: edit forum
af: redigeer forum

en: Forum name
af: Forumnaam

en: Add forum
af: Voeg forum by

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Node
af: Mode

en: Last post
af: Laaste pos

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last reply
af: Jongste reaksie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Topic
af: Onderwerp

en: Posts
af: Posstukke

en: No forums defined
af: Geen forums gedefinieër nie

en: This topic has been moved
af: Die onderwerp is verskuif

en: Date - newest first
af: Datum - jongste eerste

en: Date - oldest first
af: Datum - oudste eerste

en: Edit container
af: Wysig houer

en: Hot topic threshold
af: Warmonderwerp drumpel

en: Topics per page
af: Onderwerpe per bladsy

en: Posts - most active first
af: Inhoud - meesaktief eerste

en: Posts - least active first
af: Inhoud - minsaktief eerste

en: New forum topics
af: Nuwe forumonderwerpe

en: Number of topics
af: Aantal onderwerpe

en: Active forum topics
af: Aktiewe forumonderwerpe

en: Read the latest forum topics.
af: Lees die jongste forumonderwerpe

en: Edit forum
af: Wysig forum

en: Default order
af: Verstekorde

en: Leave shadow copy
af: Los skadu-kopie

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
af: Indien jy hierdie onderwerp verskuif, kan jy 'n skakel los in die ou forum na die nuwe forum.

en: Container name
af: Houernaam

en: Created new @type %term.
af: Nuwe @type %term is geskep.

en: The @type %term has been updated.
af: Die @type %term is opgedateer.

en: Forum topic
af: Forumonderwerp

en: You are not allowed to post new content in the forum.
af: U word nie toegelaat om nuwe inhoud in die forum te pos nie.
