Forum (1.0.4) - en to bo translation catalogue (104 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Replies
bo: ལན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: root
bo: རྩ་བ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Add container
bo: འཇུག་སྣོད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit container
bo: འཇུག་སྣོད་སྒྲིག་བཟོ

en: General discussion
bo: སྤྱི་བཏང་གི་གྲོས་སྡུར

en: edit forum
bo: གྲོས་ར་རྩོམ་སྒྲིག

en: Forum name
bo: གྲོས་ར་གིྱ་མིང

en: forum
bo: གྲོས་ར

en: Add forum
bo: གྲོས་ར་སྣོན་པ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Last reply
bo: རྗེས་མའི་ལན

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Forums
bo: གྲོས་ར

en: No forums defined
bo: གྲོས་ར་གཏན་འབེབས་བྱས་མེད

en: This topic has been moved
bo: གླེང་གཞི་འདི་སྤོས་ཟིན

en: New comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Date - newest first
bo: ཟླ་ཚེས-གསར་ཤོས་དང་པོར་འཇོག་པ

en: Date - oldest first
bo: ཟླ་ཚེས-རྙིང་ཤོས་དང་པོར་འཇོག་པ

en: Edit container
bo: འཇུག་སྣོད་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Hot topic threshold
bo: དར་སྲོལ་ཆེ་བའི་གླེང་གཞིའི་ཚད

en: Topics per page
bo: དྲ་ངོས་རེའི་གླེང་གཞིའི་གྲངས

en: Posts - most active first
bo: གསར་སྤེལ-སྤྱོད་མང་ཤོས་དང་པོར་འཇོག་པ

en: Posts - least active first
bo: གསར་སྤེལ-སྤྱོད་ཉུང་ཤོས་དང་པོར་འཇོག་པ

en: New forum topics
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་གསར་པ

en: Number of topics
bo: གླེང་གཞིའི་གྲངས་ཀ

en: Active forum topics
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པའི་གྲོས་རའི་གླེང་གཞི

en: Read the latest forum topics.
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་གསར་ཤོས་དེ་ཀློག་པ།

en: Edit forum
bo: གྲོས་ར་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
bo: འདི་ནི་དམིགས་བསལ་ངང་འཆར་འགོད་བྱས་པའི་གྲོས་རའི་སྤྱིའི་མིང་ཡིན། སྤྱིར་བཏང་གི་སྤྱི་མིང་གདམ་ཚན་འགའ་བསུབ་ཟིན།

en: Leave shadow copy
bo: འདྲ་བཤུ་བཞག་པ

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་གླེང་གཞི་འདི་སྤོས་ཚེ། གྲོས་ར་རྙིང་པའི་ནང་དུ་གྲོས་ར་གསར་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་བཞག་ཆོག

en: Container name
bo: འཇུག་སྣོད་ཀྱི་མིང

en: forum container
bo: གྲོས་ར་འཇུག་སྣོད

en: Created new @type %term.
bo: @type་ཡི་%term་གསར་དུ་བཙུགས་ཟིན།

en: The @type %term has been updated.
bo: @type་ལ་%term་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: New posts
bo: ནང་དོན་གསར་བ

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Last comment time
bo: དཔྱད་གཏམ་རྗེས་མའི་དུས་ཚོད

en: Date and time of when the last comment was posted.
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་པའི་ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཚོད།

en: Comment count
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས

en: The number of comments a node has.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཞིག་གི་དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས།

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
bo: ཐུང་ཞིང་དོན་སྙིང་ལྡན་པའི་མིང་ཞིག་ཕྲེང་ལྟར་རྒྱུ་བའི་གྲོས་བསྡུ་ལ་འདོག་པ།

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
bo: གྲོས་ར་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་གསལ་བཤད་དང་སློབ་སྟོན

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
bo: ཐུང་ཞིང་དོན་སྙིང་ལྡན་པའི་མིང་ཞིག་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་གྲོས་ར་ཕྱོགས་བསྡུས་ལ་འདོག་པ།

en: Default number of forum topics displayed per page.
bo: དྲ་ངོས་རེའི་ནང་སྟོན་དགོས་པའི་སྔར་ཡོད་ཀྱི་གླེང་གཞིའི་གྲངས།

en: Default display order for topics.
bo: གླེང་གཞིའི་སྔར་ཡོད་ཀྱི་མངོན་འཆར་གོ་རིམ།

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
bo: འཇུག་སྣོད་དག་རྒྱུན་པར་རིམ་པའི་འགོར་༼རྩ་བ༽གནས་ཡོད་ནའང་། འཇུག་སྣོད་གཞན་དང་གྲོས་ར་གཞན་གྱི་ནང་དུའང་གནས་ཆོག

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
bo: གྲོས་ར་དག་རིམ་པའི་འགོར་༼རྩ་བ༽གནས་སྲིད་པ་དང་། འཇུག་སྣོད་གཞན་དང་གྲོས་ར་གཞན་གྱི་ནང་དུའང་གནས་ཆོག

en: Forum topic
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་

en: You are not allowed to post new content in the forum.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གྲོས་རའི་ནང་དུ་ནང་དོན་གསར་བ་སྤེལ་མི་ཆོག

en: No new posts
bo: གསར་སྤེལ་མེད་པ

en: Sticky topic
bo: གོང་དུ་སྦྱར་བའི་གླེང་གཞི

en: Administer forums
bo: གྲོས་ར་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
bo: དར་སྲོལ་ཆེ་བའི་གླེང་གཞི་ཞིག་ལ་འགྱུར་དགོས་ཚེ། ལན་གྱི་གྲངས་ཀ་ངེས་པར་དུ་ཡོད་དགོས།

en: Starting a discussion
bo: གྲོས་བསྡུ་ཞིག་འགོ་འཛུགས་པ

en: Moving forum topics
bo: གྲོས་ར་གླེང་གཞི་སྤོར་བ

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་རྩོམ་སྒྲིག་སྐབས། གྲོས་ར་ཞིག་གི་གླེང་གཞི་དང་དེའི་དཔྱད་གཏམ་རྣམས་གྲོས་ར་གཞན་ཞིག་བདམས་ནས་དེའི་ནང་དུ་སྤོར་ཆོག གྲོས་ར་བར་དུ་གླེང་གཞི་སྤོར་དུས། <em>པར་བཤུ་བཞག་</em>ཞེས་པའི་གདམ་ཚན་སྤྱད་ན། དེས་ཐོག་མའི་གྲོས་རའི་ནང་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་གསར་འཛུགས་བྱས་ནས་གནས་ཡུལ་གསར་བར་སྦྲེལ་ཆོག

en: Locking and disabling comments
bo: དཔྱད་གཏམ་ལ་ཟྭ་རྒྱག་པ་དང་ནུས་མེད་སྒྱུར་བ

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་དུས་<em>ནང་དོན་སྒྲིག་འགོད་</em>འོག་གི་<em>ཁ་བརྒྱབ་ཟིན་</em>བདམས་ན། གྲོས་བསྡུའི་ནང་དོན་ཟྭ་རྒྱག་ངེས༼ནང་དོན་་གསར་པ་སྣོན་མི་ཐུབ༽ ཡང་ན་གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་དུས་<em>ནང་དོན་སྒྲིག་འགོད་</em>འོག་གི་<em>སྦས་ཟིན་པ་</em>བདམས་ན། གྲོས་རའི་ནང་དོན་ཡོངས་སྐུང་པ་དང་ནང་དོན་གསར་པ་ཁ་སྣོན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
bo: གྲོས་ར་ལ་གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་འདུས་ཡོད། འཇུག་སྣོད་སྤྱད་དེ་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་གྲོས་ར་རྣམས་ཁག་གཅིག་ཏུ་འཇོག་པ།

en: Use containers to group related forums.
bo: འཇུག་སྣོད་སྤྱད་དེ་འབྲེལ་ཡོད་གྲོས་ར་རྣམས་ཁག་གཅིག་ཏུ་འཇོག་པ།

en: A forum holds related forum topics.
bo: གྲོས་ར་ཞིག་ལ་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་འདུ།

en: Add new @node_type
bo: @node_type་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
bo: ནང་ཚན་%forum་ནི་གྲོས་རའི་འཇུག་སྣོད་ཅིག་ཡིན་པ་ལས་གྲོས་ར་ཞིག་མིན་པས། གཤམ་ནས་གྲོས་ར་ཤིག་འདེམས་དགོས།

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
bo: <em>གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་</em>ཞིག་གིས་གྲོས་ར་ཞིག་གི་ནང་དུ་གྲོས་འགོ་ཚུགས་པ།

en: Control forum hierarchy settings.
bo: གྲོས་ར་རིམ་གྲལ་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Forum navigation vocabulary
bo: གྲོས་རའི་ཕྱོགས་སྟོན་སྤྱི་མིང

en: Provides discussion forums.
bo: གྲོས་བསྡུ་བྱེད་པའི་གྲོས་ར་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ།

en: Hot topic, new comments
bo: དར་སྲོལ་ཆེ་བའི་གླེང་གཞི་དང་ནང་དོན་གསར་བ

en: Hot topic
bo: དར་སྲོལ་ཆེ་བའི་གླེང་གཞི

en: Normal topic
bo: སྤྱི་བཏང་གི་གླེང་གཞི

en: Closed topic
bo: སྒོ་བརྒྱབ་ཚར་བའི་གླེང་གཞི

en: The content title.
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁ་བྱང་།

en: The date the content was posted.
bo: ནང་དོན་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་ཚེས་གྲངས།

en: Has taxonomy term ID
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཀྱི་ཨང་རྟགས་ཡོད་པ

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
bo: ནང་དོན་ལ་བདམས་ཟིན་པའི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚེ་ནང་དོན་དེ་མངོན་པ།

en: Has taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཡོད་པ།
