Forum (1.0.4) - en to eo translation catalogue (63 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Replies
eo: Respondoj

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: root
eo: radiko

en: Parent
eo: Patro

en: Add container
eo: Aldonu ujon

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit container
eo: redakti ujon

en: edit forum
eo: redakti forumon

en: Forum name
eo: Foruma nomo

en: forum
eo: forumo

en: Add forum
eo: Aldonu forumon

en: Node
eo: Nodo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Last reply
eo: Lasta respondo

en: Forum
eo: Forumo

en: Topics
eo: Temoj

en: Topic
eo: Temo

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Forums
eo: Forumoj

en: No forums defined
eo: Ne estas difinitaj forumoj

en: This topic has been moved
eo: Tiu ĉi temo translokiĝis.

en: New comments
eo: Novaj komentoj

en: Date - newest first
eo: Dato - plej novaj unue

en: Date - oldest first
eo: Dato - plej malnovaj unue

en: Edit container
eo: Redaktu ujon

en: Hot topic threshold
eo: Populara tema sojlo

en: Topics per page
eo: Temoj por paĝo

en: Posts - most active first
eo: Afiŝoj - plej aktivaj unue

en: Posts - least active first
eo: Afiŝoj - malplej aktivaj unue

en: New forum topics
eo: Novaj forumaj temoj

en: Number of topics
eo: Nombro da temoj

en: Active forum topics
eo: Aktivaj forumaj temoj

en: Read the latest forum topics.
eo: Legu la plej lastajn temojn de forumo.

en: Edit forum
eo: Redaktu forumon

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
eo: Tio estas elektita foruma terminaro. Kelkaj el la normalaj terminaj opcioj estas forigitaj.

en: Leave shadow copy
eo: Lasu ombran kopion

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
eo: Se vi movas ĉi tiun temon, vi povas lasi ligilon en la malnova forumo al la nova forumo.

en: Container name
eo: Uja nomo

en: forum container
eo: foruma ujo

en: Created new @type %term.
eo: Kreis novan @type %term.

en: The @type %term has been updated.
eo: La @type %term estas ĝisdatigita.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
eo: Mallonga, sed signifoplena nomo por ĉi tiu kolekto de rilataj diskutoj.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
eo: Priskribo kaj gvidlinioj por diskutoj ene de ĉi tiu forumo.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
eo: Mallonga, sed signifoplena nomo por ĉi tiu kolekto de rilataj forumoj.

en: Default number of forum topics displayed per page.
eo: La defaŭlta nombro da forumaj temoj montrataj en paĝo.

en: Default display order for topics.
eo: Defaŭlta montra sinsekvo por temoj.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
eo: Ujoj kutime lokiĝas ĉe la plej supra (radika) nivelo, sed ankaŭ povas lokiĝi ene de alia ujo aŭ forumo.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
eo: Ujoj povas lokiĝi ĉe la plej supra (radika) nivelo, aŭ ene de supra ujo aŭ forumo.

en: Forum topic
eo: Foruma temo
