Forum (1.0.4) - en to et translation catalogue (136 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Replies
et: Vastused

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Container
et: Konteiner

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: edit container
et: toimeta konteinerit

en: General discussion
et: Üldine arutelu

en: edit forum
et: foorumi muutmine

en: Forum name
et: Foorumi nimi

en: forum
et: foorum

en: Add forum
et: Lisa foorum

en: n/a
et: puudub

en: Node
et: Postitus

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Term
et: Termin

en: Last reply
et: Viimane vastus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Posts
et: Postitusi

en: Forums
et: Foorumid

en: No forums defined
et: Ühtki foorumit pole defineeritud

en: This topic has been moved
et: Teema on ümber kolinud

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Date - newest first
et: Kuupäev - uuemad eespool

en: Date - oldest first
et: Kuupäev - vanemad eespool

en: Edit container
et: Muuda konteinerit

en: Hot topic threshold
et: Kuumade teemade lävi

en: Topics per page
et: Teemasid lehel

en: Posts - most active first
et: Postitused - kõige aktiivsem esmasena

en: Posts - least active first
et: Postitused - vähim aktiivne esmasena

en: New forum topics
et: Uued foorumi teemad

en: More help
et: Detailsem abi

en: Number of topics
et: Teemade arv

en: Active forum topics
et: Aktiivsed foorumi teemad

en: Read the latest forum topics.
et: Loe uusimaid foorumi teemasid.

en: Edit forum
et: Muuda foorumit

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
et: See on foorumile määratud sõnastik. Mõned tavalised sõnastiku valikud on eemaldatud.

en: Leave shadow copy
et: Jäta varikoopia

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
et: Selle teema liigutamisel võid jätta viite vanast foorumist uude foorumisse.

en: Container name
et: Konteineri nimi

en: forum container
et: Foorumi konteiner

en: Created new @type %term.
et: Loodud uus @type %term.

en: The @type %term has been updated.
et: @type %term on uuendatud.

en: About
et: Programmist

en: Not sticky
et: Pole kleepuv

en: New posts
et: Uued postitused

en: Properties
et: Omadused

en: Uses
et: Kasutab

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
et: Lühike aga tähenduslik nimi sellele põiminud arutluse kollektsioonile.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
et: Selle foorumi arutluste kirjeldus ja juhtnöörid.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
et: Lühike, kuid mõttekas nimi sellele seostatud foorumite kolleksioonile.

en: Default number of forum topics displayed per page.
et: Vaikimisi lehel kuvatud foorumi teemade arv.

en: Default display order for topics.
et: Vaikimisi teemade kuvamise kord.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
et: Konteinerid asetatakse tavaliselt kõige kõrgemale (juur) tasandile, kuid need võib panna ka teise konteineri või foorumi sisse.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
et: Foorumid võib asetada kõige kõrgemale (juur) tasandile või teise konteineri või foorumi sisse.

en: Forum topic
et: Foorumi teema

en: You are not allowed to post new content in the forum.
et: Teil pole foorumisse uue sisu postitamiseks õigusi.

en: No new posts
et: Uued postitused puuduvad

en: Sticky topic
et: Kleebisteema

en: Administer forums
et: Administreeri foorumeid

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
et: Vastuste arv, mille korral loetakse teema "kuumaks".

en: Starting a discussion
et: Vestluse alustamine

en: Moving forum topics
et: Foorumiteemade liigutamine

en: Locking and disabling comments
et: Kommentaaride lukustamine ning keelamine

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
et: Foorumid sisaldavad foorumi teemasid. Kasuta konteinereid seonduvate foorumite grupeerimiseks.

en: Use containers to group related forums.
et: Kasuta konteinereid seotud foorumite grupeerimiseks.

en: A forum holds related forum topics.
et: Foorm sisaldab üksteisega seotud teemasid.

en: Add new @node_type
et: Lisa uus @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
et: Kirje %forum on foorumi konteiner, mitte foorum. Vali selle asemel alt mõni foorum.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
et: Foorumi teema alustab foormis uue arutluse lõime.

en: Control forum hierarchy settings.
et: Foorumi hierarhiasätete muutmine.

en: Forum navigation vocabulary
et: Foorumi navigeerimise sõnastik

en: Provides discussion forums.
et: Võimaldab arutelufoorumite kasutamist.

en: Forum settings
et: Foorumi seaded

en: Hot topic, new comments
et: Kuum teema, uued kommentaarid

en: Hot topic
et: Kuum teema

en: Normal topic
et: Tavaline teema

en: Closed topic
et: Suletud teema

en: The content title.
et: Sisu pealkiri.

en: The date the content was posted.
et: Sisu postitamise kuupäev.

en: Whether or not the content is sticky.
et: Kas sisu on esiletõstetud või mitte.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
et: Kas sisu on esiletõstetud. Esiletõstetud sisu eespool kuvamiseks sea see kahanevaks.

en: Has taxonomy term ID
et: Omab taksonoomia termini ID-d

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
et: Kuva sisu, kui sellel on valitud klassifikatsiooni terminid.

en: Has taxonomy term
et: Omab taksonoomia terminit

en: Block count
et: Plokkide arv

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
et: Oled kindel, et soovid kustutada foorumi %label?

en: Forum content
et: Foorumi sisu

en: The content ID of the forum index entry.
et: Foorumi indeksi kirje sisu ID.

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in forum %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
et[0]: 1 uus postitus<span class="visually-hidden"> foorumis %title</span>
et[1]: @count uut postitust<span class="visually-hidden"> foorumis %title</span>

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in topic %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
et[0]: 1 uus postitus<span class="visually-hidden"> teemas %title</span>
et[1]: @count uut postitust<span class="visually-hidden"> teemas %title</span>

en: The forum %label and all sub-forums have been deleted.
et: Foorum %label ja kõik selle alamfoorumid on kustutatud.

en: forum: deleted %label and all its sub-forums.
et: foorum: kustutatud %label ja kõik selle alamfoorumid.

en: Updated @type %term.
et: Uuendatud @type %term.

en: Delete forum
et: Kustuta foorum

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Forum blocks
et: Foorumi plokid

en: Active forum block
et: Aktiivse foorumi plokk

en: Active forum Count
et: Aktiivsete foorumite arv

en: New forum Count
et: Uute foorumite arv

en: Forum topics block
et: Foorumiteemade plokk

en: Forum default topic order
et: Foorumi teemade vaikimisi järjestus

en: Active forum topics block
et: Aktiivsete foorumi teemade plokk

en: New forum topics block
et: Uus foorumi teemade plokk

en: Log in to post new content in the forum.
et: Foorumisse postitamiseks logi sisse.

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: <em>Forums</em> (for example, <em>Recipes for cooking vegetables</em>)
et: <em>Foorumid</em> (näiteks <em>Retseptid köögiviljade küpsetamiseks</em>)

en: Setting up the forum structure
et: Foorumi struktuuri ülesehitus

en: Navigating in the forum
et: Foorumis navigeerimine

en: To uninstall Forum, first delete all <em>Forum</em> content
et: Foorumi eemaldamiseks kustuta esmalt kogu <em>Foorumi</em> sisu

en: To uninstall Forum, first delete all %vocabulary terms
et: Foorumi eemaldamiseks kustuta esmalt kõik %vocabulary terminid

en: Default comment field
et: Vaikimisi kommentaariväli
