Forum (1.0.4) - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Replies
eu: Erantzunak

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: root
eu: erroa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit container
eu: editatu edukiontzia

en: edit forum
eu: editatu foroa

en: Forum name
eu: Foro izena

en: forum
eu: foro

en: Add forum
eu: Gehitu foroa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Node
eu: Nodoa

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Term
eu: Termino

en: Last reply
eu: Azken erantzuna

en: Forum
eu: Foroa

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Forums
eu: Foroak

en: No forums defined
eu: Ez da fororik definitu

en: This topic has been moved
eu: Gai hau mugitu da

en: New comments
eu: Iruzkin berriak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Date - newest first
eu: Data - berrienak lehenago

en: Date - oldest first
eu: Data - zaharrenak lehenago

en: Edit container
eu: Editatu edukiontzia

en: Topics per page
eu: Zenbat gai orri bakoitzeko

en: Posts - most active first
eu: Argitalpenak - aktiboenak lehenengo

en: Posts - least active first
eu: Argitalpenak - geldienak lehenengo

en: New forum topics
eu: Foroko gai berriak

en: More help
eu: Laguntza gehio

en: Number of topics
eu: Gai kopurua

en: Active forum topics
eu: Foroko gai aktiboak

en: Read the latest forum topics.
eu: Irakurri foroko azken gaiak

en: Edit forum
eu: Editatu foroa

en: Default order
eu: Orden lehenetsia

en: Container name
eu: Edukiontziaren izena

en: forum container
eu: Foro edukiontzia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not sticky
eu: Ez itsaskorra

en: New posts
eu: Post berriak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Last comment time
eu: Azken iruzkinaren data

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: The number of comments a node has.
eu: Nodoak jaso dituen iruzkin kopurua.

en: Default display order for topics.
eu: Gaien bistaratzeko orden lehenetsia

en: Forum topic
eu: Foroko gaia

en: No new posts
eu: Post berririk ez

en: Sticky topic
eu: Itsatsitako gaia

en: Administer forums
eu: Foroak kudeatu

en: Add new @node_type
eu: @node_type berria gehitu

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
eu: <em>Foroko gai</em> batek foro barruko eztabaida berri bat hasten du.

en: Normal topic
eu: Gai arrunta

en: The content title.
eu: Edukiaren izenburua.

en: The date the content was posted.
eu: Edukia noiz argitaratu zen.
