Forum (1.0.4) - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Replies
kk: Жауаптар

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit container
kk: контейнерді өзгерту

en: edit forum
kk: Форумды өңдеу

en: Forum name
kk: Форумның аты

en: forum
kk: форум

en: Add forum
kk: Форумды қосу

en: n/a
kk: жоқ

en: Node
kk: Түйін

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last reply
kk: Сонғы жауабы

en: Forum
kk: Форум

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Forums
kk: Форумдар

en: No forums defined
kk: Еш форум табылмады

en: This topic has been moved
kk: Бұл тақырыптың орны ауыстырылған

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: Edit container
kk: Контейнерді түзету

en: Topics per page
kk: Әр парақтағы тақырыптар саны

en: Posts - most active first
kk: Жазбалар - ең белсенділері жоғарыда

en: Posts - least active first
kk: Жазбалар - ен белсенділері төменде

en: New forum topics
kk: Форумның жаңа тақырыптары

en: Number of topics
kk: Тақырыпшалар саны

en: Active forum topics
kk: Форумның активті тақырыптары

en: Read the latest forum topics.
kk: Соңғы форум тақырыптарын оқу

en: Edit forum
kk: Форумды өзгерту

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
kk: Бұл арнайы форумға бағытталған сөздік. Кейбір қалыпты cөздіктер опциялары жойылған.

en: Leave shadow copy
kk: Көлеңке көшірмесін қалдыру

en: Container name
kk: Контейнер атауы

en: forum container
kk: форумның контейнері

en: Created new @type %term.
kk: Жаңа @type %term құрылды.

en: The @type %term has been updated.
kk: %term %type термині жаңартылды.

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
kk: Форумның аты темаларға көшуге арналған сілтеме болады.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
kk: Бұл форум ішіндегі пікірсайыстың сипаттамасы мен нұсқаулығы.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
kk: Байланысқан форумдар жинағының қысқа аты

en: Default number of forum topics displayed per page.
kk: Парақтағы тақырыптардың әдепкі саны

en: Default display order for topics.
kk: Тақырыптар көрінісінің әдепкі реті.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
kk: Контейнерлер әдетте түбірлік деңгейде орналасады, бірақ басқа контейнер немесе форум ішінде де бола алады.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
kk: Форумдар түбірлік деңгейде немесе басқа контейнер немесе форум ішінде орналасады.

en: Forum topic
kk: Форум тақырып

en: You are not allowed to post new content in the forum.
kk: Сіздің бұл форумдағы жаңа мазмұн жазба қалдыру құқығыңыз жоқ.
