Forum (1.0.4) - en to lt translation catalogue (90 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Replies
lt: Atsakymai

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Container
lt: Konteineris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit container
lt: redaguoti konteinerį

en: General discussion
lt: Pagrindinė diskusija

en: edit forum
lt: redaguoti forumą

en: Forum name
lt: Forumo pavadinimas

en: forum
lt: forumas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: n/a
lt: n/d

en: Node
lt: Mazgas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Term
lt: Terminas

en: Last reply
lt: Atsakymas

en: Forum
lt: Forumas

en: Goal
lt: Tikslas

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Posts
lt: Įrašai

en: Forums
lt: Forumai

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: Edit container
lt: Redaguoti konteinerį

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: Number of topics
lt: Temų skaičius

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Read the latest forum topics.
lt: Skaityti naujausias forumų temas.

en: Edit forum
lt: Redaguoti forumą

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lt: Šis žodynas priskirtas forumui. Kai kurios normalau žodyno galimybės išjungtos.

en: Leave shadow copy
lt: Palikti kopiją

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lt: Perkėlus šią temą,  sename forume galite palikti nuorodą į naują forumą.

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: forum container
lt: forumo konteineris

en: Created new @type %term.
lt: Sukurta nauja @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lt: @type %term atnaujinta.

en: About
lt: Apie

en: New posts
lt: Nauji įrašai

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šių diskusijos pavadinimas.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
lt: Aprašymas ir nurodymas diskusijoms šiame forume.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šio forumo pavadinimas.

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
lt: Konteineris paprastai talpinamas auksčiausiam (root) lygyje, bet taip pat galima talpinti ir į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lt: Forumai gali būt talpinami auksčiausiam (root) lygyje, ar talpinti į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lt: Jums neleidžiama skelbti naujo turinio forme.

en: No new posts
lt: Nėra naujų įrašų

en: Sticky topic
lt: Prikabinta tema

en: Administer forums
lt: Administruoti forumus

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type

en: Provides discussion forums.
lt: Pateikia diskusijų forumus.

en: Hot topic, new comments
lt: Karšta tema, nauji komentarai

en: Hot topic
lt: Karšta tema

en: Normal topic
lt: Normali tema

en: Closed topic
lt: Uždaryta tema

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time
