Forum (1.0.4) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Replies
mn: Хариултууд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Parent
mn: Эх

en: Add container
mn: Агуулагч нэмэх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit container
mn: агуулагч засах

en: edit forum
mn: хэлэлцүүлгийг засах

en: Forum name
mn: Хэлэлцүүлгийн нэр

en: forum
mn: хэлэлцүүлэг

en: Add forum
mn: Хэлэлцүүлэг нэмэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд

en: Date - newest first
mn: Огноо - Шинэ нь эхэндээ

en: Date - oldest first
mn: Огноо - Хуучин нь эхэндээ

en: Edit container
mn: Агуулагчийг өөрчлөх

en: Edit forum
mn: Хэлэлцүүлэг засах

en: Last comment time
mn: Сүүлийн сэтгэгдэлийн хугацаа

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо
