Forum (1.0.4) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit container
ne: कन्टेनरलाई सम्पादन गर्नुहोस

en: General discussion
ne: साधारण छलफल

en: edit forum
ne: फोरम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Forum name
ne: मंच(फोरम) को नाम

en: forum
ne: फोरम

en: Add forum
ne: फोरम जोडनुहोस

en: Node
ne: नोड

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Last reply
ne: अन्तिम जवाफ

en: Forum
ne: फोरम

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: Date - newest first
ne: मिति - नयाँ पहिला

en: Date - oldest first
ne: मिति - पुरानो पहिला

en: About
ne: बारेमा

en: New posts
ne: नयाँ पोस्ट

en: No new posts
ne: कुनै नयाँ पोस्ट छैन

en: Normal topic
ne: सामान्य विषय

en: Closed topic
ne: बन्द विषय
