Forum (1.0.4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Topics
se: Fáttát

en: About
se: Birra
