Forum (1.0.4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය
