Forum (1.0.4) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Add container
ug: سەھىپە قوشۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: edit forum
ug: مۇنبەر تەھرىرلەش

en: Forum name
ug: مۇنبەر نامى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Last reply
ug: ئاخىرقى ئىنكاس

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: More help
ug: ياردەم

en: Number of topics
ug: تېما سانى

en: Active forum topics
ug: كۆپ ئىنكاسلىق تېمىلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى

en: Default number of forum topics displayed per page.
ug: ھەربىر بەتتە كۆرسىتىلىدىغان مۇنبەر تېمىلىرىنىڭ سانى.

en: Forum topic
ug: مۇنبەر تىمىسى

en: Moving forum topics
ug: مۇنبەر تېمىسىنى يۆتكەش

en: Locking and disabling comments
ug: ئىنكاسنى قۇلۇپلاش

en: Control forum hierarchy settings.
ug: مۇنبەر قۇرۇلمىسىنى تەڭشەش.

en: Hot topic, new comments
ug: يېڭى ئىنكاسلىق تېما

en: Hot topic
ug: كۆپ كۆرۈلگەن تېما

en: Normal topic
ug: يېڭى تېما

en: Closed topic
ug: تاقالغان تېما
