Forum (1.0.5) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: General discussion
bn: সাধারণ আলোচনা

en: edit forum
bn: ফোরাম সম্পাদনা

en: Forum name
bn: ফোরামের নাম

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Forums
bn: ফোরাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
