Forum (1.0.5) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Replies
ps: ځوابونه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Add forum
ps: هجره زیاتول

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Topic
ps: موضوع

en: Posts
ps: ليکنې

en: Forums
ps: هجره (بحث فورمونه)

en: New comments
ps: نوې څرګندونې

en: Sticky
ps: سريښناک

en: About
ps: په اړه

en: New posts
ps: نوې ليکنې

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Administer forums
ps: هجرې پازوالنه

en: Block count
ps: غونډ شمیر
