Forum (1.0.5) - en to uk translation catalogue (186 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Replies
uk: Відповіді

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батько

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit container
uk: редагувати контейнер

en: General discussion
uk: Загальне обговорення

en: edit forum
uk: редагувати форум

en: Forum name
uk: Назва форуму

en: forum
uk: форум

en: Add forum
uk: Додати форум

en: n/a
uk: н/д

en: Node
uk: Матеріал

en: Last post
uk: Останній допис

en: Term
uk: Термін

en: Last reply
uk: Остання відповідь

en: Forum
uk: Форум

en: Goal
uk: Мета

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Posts
uk: Дописи

en: Forums
uk: Форуми

en: No forums defined
uk: Жодних форумів не створено

en: This topic has been moved
uk: Цю тему було перенесено

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датою - спочатку старі

en: Edit container
uk: Редагувати контейнер

en: Hot topic threshold
uk: Поріг "гарячих тем"

en: Topics per page
uk: Тем на сторінці

en: Posts - most active first
uk: Дописи - найактивніші спочатку

en: Posts - least active first
uk: Дописи - найменш активні спочатку

en: New forum topics
uk: Нові теми на форумі

en: More help
uk: Детальніша довідка

en: Number of topics
uk: Кількість тем

en: Active forum topics
uk: Активні теми на форумі

en: Read the latest forum topics.
uk: Читати останні теми на форумі.

en: Edit forum
uk: Редагувати форум

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
uk: Цей словник призначений для форумів. Деякі стандартні для словників можливості недоступні.

en: Leave shadow copy
uk: Залишити тіньову копію

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
uk: Якщо ви перенесете цю тему, ви можете залишити в старому форумі посилання на неї в новому форумі.

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: forum container
uk: контейнер для форуму

en: Created new @type %term.
uk: Створено новий @type %term.

en: The @type %term has been updated.
uk: @type %term було успішно оновлено.

en: About
uk: Про модуль

en: Not sticky
uk: Не прикріплене

en: New posts
uk: Нові повідомлення

en: Steps
uk: Кроки

en: Properties
uk: Властивості

en: Uses
uk: Використання

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата та час публікації останнього коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції деревоподібних обговорень.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
uk: Опис і вказівки щодо дискусій усередині цього форуму.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції пов'язаних форумів.

en: Default number of forum topics displayed per page.
uk: Стандартна кількість тем форуму, відображуваних на одній сторінці

en: Default display order for topics.
uk: Базова послідовність відображення тем.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
uk: Контейнери зазвичай розташовані на верхньому (кореневому) рівні, але також можуть бути розміщені всередині іншого контейнера або форуму.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
uk: Форуми можуть бути розташовані на верхньому (кореневому) рівні, або усередині іншого контейнера або форуму.

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: You are not allowed to post new content in the forum.
uk: Ви не можете додавати новий допис на форум.

en: No new posts
uk: Нові дописи відсутні

en: Sticky topic
uk: Прикріплена тема

en: Administer forums
uk: Адміністрування форумів

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
uk: Кількість відповідей у темі, після якої вона стає "гарячою".

en: Starting a discussion
uk: Початок обговорення

en: Moving forum topics
uk: Перенесення тем форуму

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
uk: Тему форуму (та всі її повідомлення) можна переносити між форумами обираючи інший форум при редагуванні теми форуму. При переміщенні теми форуму між форумами, опція <em>Залишити тіньову копію</em> створить в початковому форумі посилання на нове розташування теми.

en: Locking and disabling comments
uk: Блокування та вимкнення коментування

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
uk: Якщо під час редагування теми форуму в розділі <em>Налаштування коментування</em> вибрати <em>Закрите</em>, то це приведе до блокування (нові повідомлення не додаються) потоку. Якщо під час редагування теми форуму в розділі <em>Налаштування коментування</em> вибрати <em>Приховане</em>, всі існуючі коментарі в потоці буде приховано, а додати нові буде неможливо.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
uk: Форуми містять теми форумів. Для групування пов'язаних форумів використовуйте контейнери.

en: Use containers to group related forums.
uk: Для групування пов'язаних форумів використовуйте контейнери.

en: A forum holds related forum topics.
uk: Форум містить пов'язані теми форумів.

en: Add new @node_type
uk: Додати новий @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
uk: Елемент %forum є контейнером форумів, а не форум. Замість нього виберіть один з нижче наведених форумів.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
uk: <em>Тема форуму</em> починає нову гілку обговорень в межах форуму.

en: Control forum hierarchy settings.
uk: Керування налаштуваннями ієрархії форуму.

en: Forum navigation vocabulary
uk: Словник навігації форуму

en: Provides discussion forums.
uk: Забезпечує форуми обговорень.

en: Forum settings
uk: Налаштування форуму

en: Hot topic, new comments
uk: Гаряча тема, нові коментарі

en: Hot topic
uk: Гаряча тема

en: Normal topic
uk: Звичайна тема

en: Closed topic
uk: Закрита тема

en: The content title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the content was posted.
uk: Дата публікації даного матеріалу.

en: Whether or not the content is sticky.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні. Щоб показати прикріплені матеріали спочатку, встановіть цей параметр по спаданню.

en: Has taxonomy term ID
uk: Містить ID терміна таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії.

en: Has taxonomy term
uk: Містить термін таксономії

en: Block count
uk: Кількість блоків

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити форум %label?

en: Forum content
uk: Вміст форуму

en: The content ID of the forum index entry.
uk: ID матеріалу цього елементу індексу форуму.

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in forum %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
uk[0]: 1 новий допис <span class="visually-hidden"> у форумі %title</span>
uk[1]: @count нових дописи <span class="visually-hidden"> у форумі %title</span>
uk[2]: @count нових дописів <span class="visually-hidden"> у форумі %title</span>

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in topic %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
uk[0]: 1 новий допис <span class="visually-hidden"> у темі %title</span>
uk[1]: @count нових дописи <span class="visually-hidden"> у темі %title</span>
uk[2]: @count нових дописів <span class="visually-hidden"> у темі %title</span>

en: The forum %label and all sub-forums have been deleted.
uk: Форум %label та всі підфоруми були видалені.

en: forum: deleted %label and all its sub-forums.
uk: Форум: видалено %label та його підфоруми.

en: Updated @type %term.
uk: @type %term оновлено.

en: Delete forum
uk: Видалити форум

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: Click <em>Save</em>.
uk: Клацніть <em>Зберегти</em>.

en: Forum blocks
uk: Блоки форуму

en: Active forum block
uk: Блок активного форуму

en: Active forum Count
uk: Підрахунок активного форуму

en: New forum Count
uk: Підрахунок нового форуму

en: Forum topics block
uk: Блок з темами форуму

en: Forum default topic order
uk: Базова послідовність тем форуму

en: Forum vocabulary ID
uk: ID словника форуму

en: Active forum topics block
uk: Блок з активними темами форуму

en: New forum topics block
uk: Блок з новими темами форуму

en: Log in to post new content in the forum.
uk: Щоб додати новий матеріал на форум увійдіть.

[ctx: Validation]
en: Forum leaf
uk: Лист форуму

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: The Forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. In a forum, users post topics and threads in nested hierarchies, allowing discussions to be categorized and grouped.
uk: Модуль Форум (Forum) дає можливість створити форуми деревоподібних обговорень із функціональністю схожою на інші системи дощок повідомлень. Теми та повідомлення в форумі додаються користувачами у вигляді вкладеної ієрархії, що дозволяє розділяти обговорення по категоріях і групах.

en: A forum is represented by a hierarchical structure, consisting of:
uk: Форум відтворюється у вигляді ієрархічної структури, котра складається з:

en: <em>Forums</em> (for example, <em>Recipes for cooking vegetables</em>)
uk: <em>Форуми</em> (наприклад, <em>Рецепти з овочів</em>)

en: <em>Forum topics</em> submitted by users (for example, <em>How to cook potatoes</em>), which start discussions.
uk: <em>Теми форумів</em> введені користувачами (наприклад, <em>Як готувати картоплю</em>), котрі починають обговорення.

en: Threaded <em>comments</em> submitted by users (for example, <em>You wash the potatoes first and then...</em>).
uk: Деревоподібні <em>коментарі</em>, надіслані користувачами (наприклад, <em>Спочатку миєте картоплю, а потім...</em>).

en: Optional <em>containers</em>, used to group similar forums. Forums can be placed inside containers, and vice versa.
uk: Необов’язкові <em>контейнери</em>, що використовуються для групування схожих форумів. Форуми можуть розташовуватись в середині контейнерів і навпаки.

en: Setting up the forum structure
uk: Налаштовування структури форуму

en: Navigating in the forum
uk: Навігація у форумі

en: To uninstall Forum, first delete all <em>Forum</em> content
uk: Для деінсталяції модуля Форум спочатку видаліть усі матеріалі <em>Форуму</em>

en: To uninstall Forum, first delete all %vocabulary terms
uk: Для деінсталяції модуля Форум спочатку видаліть усі терміни словника %vocabulary

en: Default comment field
uk: Базове поле коментаря

en: The Forum module adds and uses a content type called <em>Forum topic</em>. For background information on content types, see the <a href=":node_help">Node module help page</a>.
uk: Модуль Форум додає і використовує тип матеріалу під назвою <em>Тема форуму</em>. Загальну інформацію про типи матеріалів дивіться на сторінці <a href=":node_help">Довідка про модуль Матеріал</a>.

en: For more information, see the <a href=":forum">online documentation for the Forum module</a>.
uk: Додаткову інформацію дивіться у <a href=":forum">онлайн-документації для модуля Форум</a>.

en: Visit the <a href=":forums">Forums page</a> to set up containers and forums to hold your discussion topics.
uk: Відвідайте сторінку <a href=":forums">Форуми</a> та налаштуйте контейнери та форуми, в яких будуть міститися теми обговорення.

en: The <a href=":create-topic">Forum topic</a> link on the <a href=":content-add">Add content</a> page creates the first post of a new threaded discussion, or thread.
uk: Посилання <a href=":create-topic">Тема форуму</a> на сторінці <a href=":content-add">Додати матеріал</a> створює перший допис нового деревоподібного обговорення, або дерево.

en: Adjust the display of your forum topics. Organize the forums on the <a href=":forum-structure">forum structure page</a>.
uk: Налаштуйте відображення тем форуму. Впорядкувати форуми можна на сторінці <a href=":forum-structure">структура форуму</a>.

en: To uninstall Forum, first delete all <a href=":url">%vocabulary</a> terms
uk: Для деінсталяції модуля Форум спочатку видаліть усі терміни словника <a href=":url">%vocabulary</a>

en: No containers or forums available. <a href=":container">Add container</a> or <a href=":forum">Add forum</a>.
uk: Контейнери або форуми відсутні. <a href=":container">Додайте контейнер</a> або <a href=":forum">Додайте форум</a>.

en: Creating threaded discussion forums
uk: Створення форумів деревоподібних обговорень

en: What is a forum?
uk: Що таке форум?

en: A forum is nested hierarchy of discussions, where users post topics and comment on them.
uk: Форум – це вкладена ієрархія обговорень, де користувачі розміщують теми та коментують їх.

en: What is the forum hierarchy?
uk: Що таке ієрархія форуму?

en: The forum hierarchy consists of:
uk: Складові ієрархії форуму:

en: Optional <em>containers</em> can be used to group similar forums (for example, <em>Recipes</em>). Forums can be inside containers and vice versa.
uk: Необов'язкові <em>контейнери</em>, котрі можна використовувати для групування подібних форумів (наприклад, <em>Рецепти</em>). Форуми можуть знаходитись всередині контейнерів і навпаки.

en: <em>Comments</em> submitted by users (for example, <em>You wash the potatoes first and then...</em>).
uk: <em>Коментарі</em>, подані користувачами (наприклад, <em>Спочатку ви миєте картоплю, а потім ...</em>).

en: The <em>forums</em> and <em>containers</em> in the hierarchy are implemented as terms in a hierarchical taxonomy vocabulary. The topics are content items posted in forums (not in containers), and replies are comments on each topic item. Deeply nested hierarchies of forums and containers are generally difficult for users to understand and navigate, so it is recommended to keep your hierarchy simple.
uk: <em>Форуми</em> та <em>контейнери</em> в ієрархії реалізовані як терміни в ієрархічному словнику таксономії. Теми – це елементи вмісту, розміщені на форумах (не в контейнерах), а відповіді - це коментарі до кожної теми. Глибоко вкладені ієрархії форумів та контейнерів, як правило, користувачам важко зрозуміти та орієнтуватися в ній, тому рекомендується мати просту ієрархію.

en: Managing and using forums overview
uk: Огляд керування та використання форумів

en: The core Forum module supplies a content type called <em>Forum topic</em>, along with associated comment type and taxonomy vocabulary. As with other comment types, you can configure comments on forum topics to be threaded or unthreaded. See the related topics listed below for specific tasks.
uk: Модуль ядра "Форум" пропонує тип матеріалу, який називається <em>Тема форуму</em>, а також пов’язаний тип коментарів та словник таксономії. Як і для інших типів коментарів, ви можете налаштувати коментарі до тем форуму, щоб вони були потоковими або без потоків. Дивіться відповідні теми, перелічені нижче, для конкретних завдань.

en: Configuring forums
uk: Налаштування форумів

en: Configure settings for forums, and set up forum structure.
uk: Налаштувати параметри форумів та збудувати структуру форуму.

en: Choose the desired settings for <em>Hot topic threshold</em>, <em>Topics per page</em>, and <em>Default order</em>. Click <em>Save configuration</em> if you have made any changes.
uk: Виберіть потрібні значення для налаштувань <em>Поріг "гарячих тем"</em>, <em> Тем на сторінці</em> та <em>Базова послідовність</em>. Клацніть <em>Зберегти конфігурацію</em>, якщо ви внесли будь-які зміни.

en: Create the containers that you want in your forum hierarchy, starting at the top level, if any. To create a container, click <em>Add container</em>, enter the container name and optionally other settings, and click <em>Save</em>.
uk: Створіть потрібні контейнери в ієрархії форуму, починаючи з верхнього рівня, якщо такий є. Щоб створити контейнер, натисніть <em>Додати контейнер</em>, введіть назву контейнера та, за бажанням, інші налаштування та натисніть <em>Зберегти</em>.

en: Create the forums that you want in your forum hierarchy, starting at the top level. To create a forum, click <em>Add forum</em> and enter the forum name. If your hierarchy has this forum inside a container or another forum, select the parent forum/container in the <em>Parent</em> field. Review and/or edit the other settings, and click <em>Save</em>.
uk: Створіть форуми, які бажаєте мати у своїй ієрархії, починаючи з найвищого рівня. Щоб створити форум, натисніть <em>Додати форум</em> і введіть назву форуму. Якщо ваша ієрархія має цей форум всередині контейнера або іншого форуму, виберіть батьківський форум/контейнер у полі <em>Батько</em>. Перегляньте та/або відредагуйте інші налаштування та натисніть <em>Зберегти</em>.

en: Optionally, delete the provided <em>General discussion</em> forum, if you do not want this forum to be available on your site.
uk: За потреби видаліть вже створений форум <em>Загальне обговорення</em>, якщо він вам не потрібен на сайті.

en: Review and/or edit the permissions related to forums. The administrative permission for editing the forum settings is in the <em>Forum</em> module section of the permissions page, and administrative permissions for editing the forum hierarchy are in the <em>Taxonomy</em> module section. The user permissions for creating forum topics are in the <em>Node</em> module section, and for commenting on topics are in the <em>Comment</em> module section.
uk: Перегляньте та/або відредагуйте повноваження, пов’язані з форумами. Адміністративне повноваження на редагування налаштувань форуму знаходиться в розділі <em>Форум</em> на сторінці повноважень, а адміністративні дозволи на редагування ієрархії форуму - у розділі <em>Таксономія</em>. Повноваження користувача для створення тем форуму знаходяться в розділі <em>Документ</em>, а для коментування тем - у розділі <em>Коментар</em>.

en: Locking a forum topic
uk: Блокування теми форуму

en: Lock a topic to prevent users from making any more comments.
uk: Заблокувати тему, щоб користувачі більше не мали змоги коментувати.

en: Locate the topic within the forum, and click on the title to view the topic.
uk: Знайдіть тему на форумі та натисніть на заголовок, щоб переглянути тему.

en: Click <em>Edit</em>.
uk: Клацніть <em>Редагувати</em>.

en: Under <em>Comment settings</em>, check <em>Closed</em>.
uk: В <em>Налаштуваннях коментарів</em>, встановіть прапорець <em>Закрито</em>.

en: Moving a topic to a new forum
uk: Переміщення теми в новий форум

en: Move a forum topic and all of its comments to a new forum.
uk: Перемістити тему форуму та всі його коментарі на новий форум.

en: In the <em>Forums</em> field, select the new forum that you want the topic to move to.
uk: У полі <em>Форуми</em> виберіть новий форум, на який ви хочете перенести тему.

en: Check <em>Leave shadow copy</em> to create a link in the original forum pointing to the new location.
uk: Поставте прапорець <em>Залишити тіньову копію</em>, щоб створити посилання на оригінальному форумі, що веде на нове місце.

en: Starting a forum discussion
uk: Початок обговорення на форумі.

en: Post a new topic in a forum to start a discussion.
uk: Опублікувати нову тему на форумі, щоб розпочати обговорення.

en: Click <em>Add new Forum topic</em>.
uk: Клацніть <em>Додати нову тему форуму</em>.

en: Enter the topic's <em>Subject</em> and <em>Body</em>.
uk: Введіть <em>Тему</em> та <em>Вміст</em> для теми обговорення

en: Decide on the hierarchy of containers and forums you want for your site; see @forum_concept_topic for an overview of forum hierarchy.
uk: Визначте ієрархією контейнерів і форумів, які потрібні на сайті; див. @forum_concept_topic для огляду ієрархії форуму.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@overview_link</em>.
uk: У адміністративному меню <em>Керування</em> перейдіть на <em>Структура</em> &gt; <em>@overview_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Forums</em> &gt; <em>@settings_link</em>.
uk: У адміністративному меню <em>Керування</em> перейдіть на <em>Структура</em> &gt; <em>Форуми</em> &gt; <em>@settings_link</em>.

en: Add links to the main <em>@index_link</em> page (path: <em>/forum</em>), and optionally to individual forum pages, to navigation menus on your site, so that users can find the forums.
uk: Додайте посилання на головну сторінку <em>@index_link</em> (шлях: <em>/forum</em>) і за бажанням на окремі сторінки форуму в навігаційні меню на сайті, щоб користувачі могли знаходити форуми.

en: Starting from @index_link (path: <em>/forums</em>), navigate to the forum that currently contains the topic.
uk: Починаючи з @index_link (шлях: <em>/forums</em>), перейдіть до форуму, який наразі містить тему.

en: Finished updating forum index rows.
uk: Завершено оновлення рядків індексу форуму.

en: Processed @count entry of @total. | Processed @count entries of @total.
uk[0]: Оброблено @count запис з @total.
uk[1]: Оброблено @count записи з @total.
uk[2]: Оброблено @count записів з @total.

en: Installing the Forum module provides a default <em>Forums</em> menu link in the Tools menu that links to the <a href=":forums">Forums page</a>.
uk: Встановлення модуля Форум надає базове посилання меню <em>Форуми</em> в меню Інструменти, яке посилається на сторінку <a href=":forums">Форуми</a>.

en: Added primary key to the forum_index table.
uk: До таблиці forum_index додано первинний ключ.

en: Index already exists
uk: Індекс уже існує

en: Removed 1 duplicate entry from forum_index | Removed @count duplicate entries from forum_index
uk[0]: Видалено 1 повторюваний запис з forum_index
uk[1]: Видалено @count повторювані записи з forum_index
uk[2]: Видалено @count повторюваних записів з forum_index
