Forum (1.0.6) - en to nl translation catalogue (188 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Replies
nl: Antwoorden

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit container
nl: container bewerken

en: General discussion
nl: Algemene discussie

en: edit forum
nl: forum bewerken

en: Forum name
nl: Forumnaam

en: Add forum
nl: Forum toevoegen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Off
nl: Uit

en: Comment
nl: Reactie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last reply
nl: Laatste antwoord

en: Goal
nl: Doel

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Posts
nl: Berichten

en: No forums defined
nl: Geen forums gedefinieerd

en: This topic has been moved
nl: Dit onderwerp is verplaatst

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: Edit container
nl: Container bewerken

en: Hot topic threshold
nl: 'Hot topic'-drempelwaarde

en: Topics per page
nl: Aantal onderwerpen per pagina

en: Posts - most active first
nl: Berichten - meest actieve eerst

en: Posts - least active first
nl: Berichten - minst actieve eerst

en: New forum topics
nl: Nieuwe forumonderwerpen

en: More help
nl: Meer hulp

en: Number of topics
nl: Aantal onderwerpen

en: Active forum topics
nl: Actieve forumonderwerpen

en: Read the latest forum topics.
nl: De laatste forumonderwerpen lezen.

en: Edit forum
nl: Forum bewerken

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
nl: Dit is de woordenlijst voor de forums. Enkele van de normale woordenlijst-opties zijn verwijderd.

en: Leave shadow copy
nl: Schaduwkopie achterlaten

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
nl: Indien u dit onderwerp verplaatst, kunt u in het oude forum een link naar het nieuwe forum achterlaten.

en: Container name
nl: Naam container

en: forum container
nl: forumcontainer

en: Created new @type %term.
nl: Nieuw @type %term aangemaakt.

en: The @type %term has been updated.
nl: De @type %term is bijgewerkt.

en: About
nl: Over

en: Not sticky
nl: Niet vastgeplakt

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: Steps
nl: Stappen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
nl: Korte beschrijvende naam voor deze verzameling van discussies.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
nl: Omschrijving en richtlijnen voor de discussies in dit forum.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
nl: Korte beschrijvende naam voor deze verzameling van verwante forums.

en: Default number of forum topics displayed per page.
nl: Standaardaantal forumonderwerpen dat per pagina wordt weergegeven.

en: Default display order for topics.
nl: Standaardweergavevolgorde van onderwerpen.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
nl: Containers worden gewoonlijk op het hoogste niveau (root) geplaatst, maar kunnen ook binnen een andere container of forum worden geplaatst.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
nl: Forums kunnen op het hoogste niveau (root), binnen een container of een ander forum worden geplaatst.

en: Forum topic
nl: Forumonderwerp

en: You are not allowed to post new content in the forum.
nl: U mag geen nieuwe inhoud aan het forum toevoegen.

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: Sticky topic
nl: Vast onderwerp

en: Administer forums
nl: Forums beheren

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
nl: Het aantal reacties dat een discussieonderwerp moet hebben om populair te zijn.

en: Starting a discussion
nl: Een discussie starten

en: Moving forum topics
nl: Forumonderwerpen worden verplaatst

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
nl: Een forumonderwerp (en alle reacties) kan verplaatst worden naar een ander forum. Dit kan tijdens het bewerken. Als een forumonderwerp wordt verplaatst dan zorgt de optie <em>Maak schaduwkopie</em> ervoor dat er een link aangemaakt wordt in het originele forumonderwerp dat wijst naar de nieuwe locatie.

en: Locking and disabling comments
nl: Reacties worden gesloten en uitgeschakeld

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
nl: De optie <em>Gesloten</em> bij de <em>Reactie-instellingen</em> zorgt ervoor dat die discussie op slot gaat, er kan niet meer worden gereageerd. De optie <em>Verbergen</em> bij de <em>Reactie-instellingen</em> zal reeds bestaande reacties verbergen, nieuwe reacties kunnen niet meer worden toegevoegd.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
nl: Forums bevatten forumonderwerpen. Gebruik containers om gerelateerde forums te groeperen.

en: Use containers to group related forums.
nl: Gebruik containers om gerelateerde forums te groeperen.

en: A forum holds related forum topics.
nl: Een forum bevat gerelateerde forumonderwerpen.

en: Add new @node_type
nl: @node_type toevoegen

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
nl: Het onderdeel %forum is een forumcontainer, geen forum. Selecteer in plaats daarvan een van de onderstaande forums.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
nl: Een <em>forumonderwerp</em> is het begin van een nieuwe discussie in een forum.

en: Control forum hierarchy settings.
nl: Hiërarchische foruminstellingen beheren.

en: Forum navigation vocabulary
nl: Forumnavigatie-woordenlijst

en: Provides discussion forums.
nl: Stelt discussieforums ter beschikking.

en: Forum settings
nl: Foruminstellingen

en: Hot topic, new comments
nl: Populaire discussie, nieuwe reacties

en: Hot topic
nl: Populaire discussie

en: Normal topic
nl: Normale discussie

en: Closed topic
nl: Gesloten discussie

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: Block count
nl: Bloktelling

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
nl: Weet u zeker dat u het forum %label wilt verwijderen?

en: Forum content
nl: Foruminhoud

en: The content ID of the forum index entry.
nl: Het inhoud-ID van het forumindex-item.

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in forum %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
nl[0]: 1 nieuw bericht<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>
nl[1]: @count nieuwe berichten<span class="visually-hidden"> in forum %title</span>

en: 1 new post<span class="visually-hidden"> in topic %title</span> | @count new posts<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
nl[0]: 1 nieuw bericht<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>
nl[1]: @count nieuwe berichten<span class="visually-hidden"> in topic %title</span>

en: The forum %label and all sub-forums have been deleted.
nl: Het forum %label en alle onderliggende forums zijn verwijderd.

en: forum: deleted %label and all its sub-forums.
nl: forum: %label en alle onderliggende forums zijn verwijderd.

en: Updated @type %term.
nl: @type %term bijgewerkt.

en: Delete forum
nl: Forum verwijderen

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Click <em>Save</em>.
nl: Klik op <em>Opslaan</em>.

en: Forum blocks
nl: Forum-blokken

en: Active forum block
nl: Actief forum-blok

en: Active forum Count
nl: Aantal actieve fora

en: New forum Count
nl: Aantal nieuwe fora

en: Forum topics block
nl: Forum onderwerpen-blok

en: Forum default topic order
nl: Standaard volgorde forumonderwerpen

en: Forum vocabulary ID
nl: Forum woordenlijst-ID

en: Active forum topics block
nl: 'Actieve forumonderwerpen'-blok

en: New forum topics block
nl: 'Nieuwe forumonderwerpen'-blok

en: Log in to post new content in the forum.
nl: Log in om inhoud in het forum te plaatsen.

[ctx: Validation]
en: Forum leaf
nl: Forumonderwerp

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: The Forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. In a forum, users post topics and threads in nested hierarchies, allowing discussions to be categorized and grouped.
nl: Met de Forum-module kunt u vertakte groepsdiscussies op de site aanmaken, vergelijkbaar met een bulletin-board systeem. In een forum kunnen gebruikers onderwerpen en berichten plaatsen in genestte hiërarchieën, zodat discussies kunnen worden geordend in categorieën en groepen.

en: A forum is represented by a hierarchical structure, consisting of:
nl: Een forum is een hiërarchische structuur bestaande uit:

en: <em>Forums</em> (for example, <em>Recipes for cooking vegetables</em>)
nl: <em>Forums</em> (bijvoorbeeld, <em>Recepten voor het koken van groenten</em>)

en: <em>Forum topics</em> submitted by users (for example, <em>How to cook potatoes</em>), which start discussions.
nl: <em>Forumonderwerpen</em> ingediend door gebruikers (bijvoorbeeld: <em>Aardappelen koken</em>), waarmee discussies gestart worden.

en: Threaded <em>comments</em> submitted by users (for example, <em>You wash the potatoes first and then...</em>).
nl: Vertakte <em>reacties</em> ingediend door gebruikers (bijvoorbeeld: <em>De aardappelen eerst wassen. Vervolgens...</em>).

en: Optional <em>containers</em>, used to group similar forums. Forums can be placed inside containers, and vice versa.
nl: Optionele <em>containers</em>, die gebruikt worden om gelijksoortige fora te groeperen. Fora kunnen in containers geplaatst worden en vice versa.

en: Setting up the forum structure
nl: Structuur van het forum wordt aangemaakt

en: Navigating in the forum
nl: Navigeren op het forum

en: To uninstall Forum, first delete all <em>Forum</em> content
nl: Voor het deïnstalleren van de Forum-module moet eerst alle <em>Forum-inhoud</em> worden verwijderd.

en: To uninstall Forum, first delete all %vocabulary terms
nl: Voor het deïnstalleren van de Forum-module moeten eerst alle %vocabulary termen worden verwijderd

en: Default comment field
nl: Standaard reactieveld

en: The Forum module adds and uses a content type called <em>Forum topic</em>. For background information on content types, see the <a href=":node_help">Node module help page</a>.
nl: De Forum-module voegt een inhoudstype <em>Forumonderwerp</em> toe. Zie voor meer informatie over inhoudstypes de <a href=":node_help">Node-module helppagina</a>.

en: For more information, see the <a href=":forum">online documentation for the Forum module</a>.
nl: Zie voor meer informatie <a href=":forum">de online documentatie van de Forum-module</a>.

en: Visit the <a href=":forums">Forums page</a> to set up containers and forums to hold your discussion topics.
nl: Bezoek de pagina <a href=":forums">Forums</a> om containers en forums aan te maken voor discussieonderwerpen.

en: The <a href=":create-topic">Forum topic</a> link on the <a href=":content-add">Add content</a> page creates the first post of a new threaded discussion, or thread.
nl: Met de link <a href=":create-topic">Forumonderwerp</a> op de pagina <a href=":content-add">Inhoud toevoegen</a> wordt het eerste artikel van een nieuwe discussie aangemaakt.

en: Adjust the display of your forum topics. Organize the forums on the <a href=":forum-structure">forum structure page</a>.
nl: Pas de weergave van de forumonderwerpen aan. Organiseer de forums op de pagina <a href=":forum-structure">forumstructuur</a>.

en: To uninstall Forum, first delete all <a href=":url">%vocabulary</a> terms
nl: Voor het deïnstalleren van de Forum-module moeten eerst alle <a href=":url">%vocabulary</a> termen worden verwijderd

en: No containers or forums available. <a href=":container">Add container</a> or <a href=":forum">Add forum</a>.
nl: Er zijn momenteel geen containers of forums beschikbaar. <a href=":container">Container</a> of <a href=":forum">forum toevoegen</a>.

en: Creating threaded discussion forums
nl: Discussieforums maken

en: What is a forum?
nl: Wat is een forum?

en: A forum is nested hierarchy of discussions, where users post topics and comment on them.
nl: Een forum is een geneste hiërarchie van discussies waar gebruikers onderwerpen kunnen plaatsen en daarop reageren.

en: What is the forum hierarchy?
nl: Wat is de hiërarchie van een forum?

en: The forum hierarchy consists of:
nl: De hiërarchie van een forum bestaat uit:

en: Optional <em>containers</em> can be used to group similar forums (for example, <em>Recipes</em>). Forums can be inside containers and vice versa.
nl: Optionele <em>containers</em> kunnen gebruikt worden om gerelateerde forums te groeperen (bijvoorbeeld <em>Recepten</em>). Plaats forums in containers en vice versa.

en: <em>Comments</em> submitted by users (for example, <em>You wash the potatoes first and then...</em>).
nl: <em>Reacties</em> van gebruikers (bijvoorbeeld <em>Eerst de aardappelen wassen en dan...</em>).

en: The <em>forums</em> and <em>containers</em> in the hierarchy are implemented as terms in a hierarchical taxonomy vocabulary. The topics are content items posted in forums (not in containers), and replies are comments on each topic item. Deeply nested hierarchies of forums and containers are generally difficult for users to understand and navigate, so it is recommended to keep your hierarchy simple.
nl: De <em>forums</em> en <em>containers</em> in de hiërarchie worden geïmplementeerd als termen in een hiërarchische woordenlijst. De onderwerpen zijn inhoudsitems die geplaatst zijn in forums (niet in containers), en antwoorden zijn reacties op elk onderwerp. Diepgaande hiërarchieën van forums en containers zijn meestal moeilijk te begrijpen en navigeren voor gebruikers, dus het is aan te raden om de hiërarchie 
     eenvoudig te houden.

en: Managing and using forums overview
nl: Forums beheren en gebruiken - overzicht

en: The core Forum module supplies a content type called <em>Forum topic</em>, along with associated comment type and taxonomy vocabulary. As with other comment types, you can configure comments on forum topics to be threaded or unthreaded. See the related topics listed below for specific tasks.
nl: De core-module Forum biedt een inhoudstype <em>Forum-onderwerp</em>, met een gekoppeld reactietype en woordenlijst. Zoals bij andere reactietypen kan ook hier ingesteld worden of ze vertakt of onvertakt zijn. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor specifieke taken.

en: Configuring forums
nl: Forums instellen

en: Configure settings for forums, and set up forum structure.
nl: Forums instellen en de structuur opzetten.

en: Choose the desired settings for <em>Hot topic threshold</em>, <em>Topics per page</em>, and <em>Default order</em>. Click <em>Save configuration</em> if you have made any changes.
nl: Kies de gewenste instellingen voor <em>'Hot topic'-drempelwaarde</em>, <em>Onderwerpen per pagina</em> en <em>Standaard volgorde</em>. Klik <em>Instellingen opslaan</em> om wijzigingen op te slaan.

en: Create the containers that you want in your forum hierarchy, starting at the top level, if any. To create a container, click <em>Add container</em>, enter the container name and optionally other settings, and click <em>Save</em>.
nl: Maak indien nodig de gewenste containers in de forumhiërarchie, vanaf het bovenste niveau. Klik <em>Container toevoegen</em> om een container te maken, kies een naam en eventuele andere instellingen en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Create the forums that you want in your forum hierarchy, starting at the top level. To create a forum, click <em>Add forum</em> and enter the forum name. If your hierarchy has this forum inside a container or another forum, select the parent forum/container in the <em>Parent</em> field. Review and/or edit the other settings, and click <em>Save</em>.
nl: Maak de gewenste forums aan in de hiërarchie, vanaf het bovenste niveau. Klik op <em>Forum toevoegen</em> om een forum aan te maken, en vul een naam in. Selecteer in het veld <em>Bovenliggend</em> een bovenliggend forum of container als dit forum in een ander forum of in een container geplaatst moet worden. Controleer en wijzig indien nodig de andere instellingen, en klik <em>Opslaan</em>.

en: Optionally, delete the provided <em>General discussion</em> forum, if you do not want this forum to be available on your site.
nl: Verwijder het standaardforum <em>Algemene discussie</em> als dit niet nodig is.

en: Review and/or edit the permissions related to forums. The administrative permission for editing the forum settings is in the <em>Forum</em> module section of the permissions page, and administrative permissions for editing the forum hierarchy are in the <em>Taxonomy</em> module section. The user permissions for creating forum topics are in the <em>Node</em> module section, and for commenting on topics are in the <em>Comment</em> module section.
nl: Controleer en wijzig de toegangsrechten die betrekking hebben op forums. De rechten voor het bewerken van foruminstellingen staan in de sectie <em>Forum</em> van de toegangsrechten-pagina, en voor het bewerken van de hiërarchie in de sectie <em>Taxonomy</em>. Het toegangsrecht voor het maken van forumonderwerpen staat in de sectie <em>Node</em>, en voor het plaatsen van reacties in de sectie <em>Comment</em>.

en: Locking a forum topic
nl: Een forumonderwerp vergrendelen

en: Lock a topic to prevent users from making any more comments.
nl: Vergrendel een onderwerp om te voorkomen dat gebruikers nieuwe reacties plaatsen.

en: Locate the topic within the forum, and click on the title to view the topic.
nl: Zoek het onderwerp in het forum, en klik op de titel om het te bekijken.

en: Click <em>Edit</em>.
nl: Klik op <em>Bewerken</em>.

en: Under <em>Comment settings</em>, check <em>Closed</em>.
nl: Klik onder <em>Reactie-instellingen</em> op <em>Gesloten</em>.

en: Moving a topic to a new forum
nl: Een onderwerp verplaatsen naar een nieuw forum

en: Move a forum topic and all of its comments to a new forum.
nl: Verplaats een onderwerp en alle bijbehorende reacties naar een nieuw forum.

en: In the <em>Forums</em> field, select the new forum that you want the topic to move to.
nl: Selecteer in het veld <em>Forums</em> het nieuwe forum waarheen het onderwerp verplaatst moet worden.

en: Check <em>Leave shadow copy</em> to create a link in the original forum pointing to the new location.
nl: Selecteer <em>Schaduwkopie achterlaten</em> om in het originele forum een link naar de nieuwe lokatie toe te voegen.

en: Starting a forum discussion
nl: Een forumdiscussie starten

en: Post a new topic in a forum to start a discussion.
nl: Plaats een nieuw onderwerp in een forum om een nieuwe discussie te starten.

en: Click <em>Add new Forum topic</em>.
nl: Klik <em>Nieuw Forumonderwerp toevoegen</em>.

en: Enter the topic's <em>Subject</em> and <em>Body</em>.
nl: Vul het <em>Onderwerp</em> en de <em>Berichttekst</em>.

en: Decide on the hierarchy of containers and forums you want for your site; see @forum_concept_topic for an overview of forum hierarchy.
nl: Ontwerp een hiërarchie van containers en forums voor de site. Zie @forum_concept_topic voor een overzicht van forumhiërarchie.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@overview_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>@overview_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Forums</em> &gt; <em>@settings_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Forums</em> &gt; <em>@settings_link</em>.

en: Add links to the main <em>@index_link</em> page (path: <em>/forum</em>), and optionally to individual forum pages, to navigation menus on your site, so that users can find the forums.
nl: Voeg links naar de hoofdpagina <em>@index_link</em> (pad: <em>/forum</em>), en optioneel naar individuele forum-pagina's, toe aan de navigatie van de site zodat gebruikers de forums kunnen vinden.

en: Starting from @index_link (path: <em>/forums</em>), navigate to the forum that currently contains the topic.
nl: Ga vanuit @index_link (pad: <em>/forums</em>) naar het forum dat het onderwerp bevat.

en: Finished updating forum index rows.
nl: Klaar met bijwerken van Forum rij-indexen.

en: Processed @count entry of @total. | Processed @count entries of @total.
nl[0]: @count onderdeel van @total verwerkt.
nl[1]: @count onderdelen verwerkt van @total.

en: Installing the Forum module provides a default <em>Forums</em> menu link in the Tools menu that links to the <a href=":forums">Forums page</a>.
nl: De Forum-module voorziet een standaard menulink <em>Forums</em> in het gereedschap-menu die linkt naar de <a href=":forums">Forums-pagina</a>.

en: Added primary key to the forum_index table.
nl: Primaire sleutel toegevoegd aan de tabel forum_index.

en: Index already exists
nl: Index bestaat al

en: Removed 1 duplicate entry from forum_index | Removed @count duplicate entries from forum_index
nl[0]: 1 dubbel item verwijderd uit forum_index
nl[1]: @count dubbele items verwijderd uit forum_index
