Forum (1.0.2) - en to dz translation catalogue (48 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Add container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: edit forum
dz: གྲོས་གནས་ཞུན་དག་འབད།

en: Forum name
dz: གྲོས་གནས་མིང་།

en: forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Add forum
dz: གྲོས་གནས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Last reply
dz: ལན་གསལ་མཇུག

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: No forums defined
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་ངེས་འཛིན་མ་འབདཝ།

en: This topic has been moved
dz: གནད་དོན་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: Date - newest first
dz: ཚེས་གྲངས-དང་པ་ གསར་ཤོས་འདི།

en: Date - oldest first
dz: ཚེས་གྲངས་-དང་པ་ རྙིས་ཤོས་འདི།

en: Edit container
dz: འཛིན་སྣོད་ཞུན་དག་འབད་

en: Hot topic threshold
dz: གནད་དོན་ཚ་བ་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Topics per page
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts - most active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་ཆེ་ཤོས་དང་པམ།

en: Posts - least active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་དང་པམ་ཉུང་ཤོས།

en: New forum topics
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་གསརཔ་ཚུ།

en: Number of topics
dz: གནད་དོན་ཚུའི་ཨང་།

en: Active forum topics
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་ཚུ་ཤུགས་ལྡན་བཟོ།

en: Read the latest forum topics.
dz: མཐའ་མཇུག་གྲོས་གནས་གནད་དོན་ཚུ་ལྷག

en: Edit forum
dz: གྲོས་གནས་ཞུན་དག་འབད་

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
dz: འ་ནི་འདི་གོ་གནས་ཡོད་མི་གྲོས་གནས་མིང་ཆིག་ཨིན། སྤྱིར་བཏང་མིང་ཚིག་གདམ་ཁ་ཚུ་ལ་ལོ་ཅིག་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Leave shadow copy
dz: གྱིབ་མ་འདྲ་བཤུས་བཞག

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གནད་དོན་འདི་སྤོ་བ་ཅིན་གྲོ་གནས་གསརཔ་འདི་ལུ་གྲོས་གནས་རྙིངམ་འདི་ནང་འབྲེལ་ལམ་ཅིག་བཞག་གནང་།

en: Container name
dz: འཛིན་སྣོད་མིང་།

en: forum container
dz: གྲོས་གནས་འཛིན་སྣོད།

en: Created new @type %term.
dz: @type %term.གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: The @type %term has been updated.
dz: @type %term འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Forum topic
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་
