Forum (1.0.2) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Add container
hy: Ավելացնել բեռնարկղ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit container
hy: խմբագրել բեռնարկղը

en: General discussion
hy: Ընդհանուր քննարկում

en: edit forum
hy: խմբագրել ֆորումը

en: Forum name
hy: Ֆորումի անվանում

en: forum
hy: ֆորում

en: Add forum
hy: Ավելացնել ֆորում

en: Node
hy: Նոդ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Last reply
hy: Վերջին պատասխանը

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Topic
hy: Թեմա

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: This topic has been moved
hy: Այս թեման  տեղափոխվել է

en: Date - newest first
hy: Ամսաթիվ- Սկզբից Նորագույնները

en: Date - oldest first
hy: Ամսաթիվ- Սկզբից ամենից հները

en: Edit container
hy: Խմբագրել բեռնարկղը

en: Hot topic threshold
hy: Թեժ թեմայի շեմ

en: New forum topics
hy: Ֆորումի նոր թեմաներ

en: Edit forum
hy: Խմնգարել ֆորում

en: New posts
hy: Նոր գրառումներ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: No new posts
hy: Չկան նոր գրառումներ

en: Administer forums
hy: Կառավարել ֆորումները

en: Starting a discussion
hy: Քննարկման մեկնարկ

en: Hot topic, new comments
hy: Թեժ թեմա, նոր մեկնաբանություններ

en: Hot topic
hy: Թեժ թեմա

en: Normal topic
hy: Նորմալ թեմա

en: Closed topic
hy: Փակ թեմա

en: Are you sure you want to delete the forum %label?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել %label ֆորումը:

en: Delete forum
hy: Ջնջել ֆորումը

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ
