Forum Access (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Priority
fa: اولویت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: administer forums
fa: مدیریت انجمن‌ها

en: About
fa: درباره

en: bypass node access
fa: عدم کنترل دسترسی به گره
