Forum Access (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Priority
he: עדיפות

en: Roles
he: תפקידים

en: administer forums
he: ניהול קבוצות דיון

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה
