Forum Access (8.x-1.0-alpha0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Priority
da: Prioritet

en: Roles
da: Roller

en: administer forums
da: administrér forummer

en: About
da: Om

en: bypass node access
da: tilsidesæt node access

en: The term ID.
da: Term IDet.
