Forum Access (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Priority
it: Priorità

en: Roles
it: Ruoli

en: administer forums
it: amministra i forum

en: About
it: Informazioni

en: The term ID.
it: ID del termine.
