Forum Access (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Roles
lt: Rolės

en: administer forums
lt: administruoti forumus

en: About
lt: Apie
