Forum Access (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Priority
pl: Priorytet

en: Roles
pl: Role

en: administer forums
pl: zarządzanie forami

en: About
pl: O stronie

en: View this forum
pl: Przeglądaj to forum

en: Post in this forum
pl: Pisanie na tym forum

en: Edit posts
pl: Edytuj posty

en: Delete posts
pl: Usuń posty

en: Moderators
pl: Moderatorzy

en: Forum Access
pl: Dostęp do forum

en: Note that users need
pl: Zauważ, że użytkownicy potrzebują

en: View this container
pl: Zobacz ten kontener

en: Moderators receive all grants above.
pl: Moderatorzy posiadają wszystkie powyższe uprawnienia.

en: Updating content access permissions
pl: Aktualizacja uprawnień dostępu do treści

en: The content access permissions have been updated.
pl: Uprawnienia dostępu do zawartości zostały zaktualizowane.

en: The content access permissions have not been properly updated.
pl: Uprawnienia dostępu do zawartości nie zostały poprawnie zaktualizowane.

en: bypass node access
pl: pomiń sprawdzanie uprawnień do węzła

en: Update even if unchanged
pl: Aktualizuj, nawet jeśli niezmienione

en: The term ID.
pl: ID terminu.
