Forum Access (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Roles
vi: Vai trò

en: administer forums
vi: quản lý diễn đàn

en: About
vi: Giới thiệu

en: bypass node access
vi: Vượt qua quyền truy cập node
