Forum Access (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Priority
ar: الأولوية

en: Roles
ar: الأدوار

en: administer forums
ar: يدير المنتديات

en: About
ar: حول
