Forum Access (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Roles
uk: Ролі

en: administer forums
uk: адмініструвати форуми

en: About
uk: Про модуль

en: View this forum
uk: Перегляд цього форуму

en: Post in this forum
uk: Писати в цей форум

en: Edit posts
uk: Редагувати дописи

en: Delete posts
uk: Видаляти дописи

en: Moderators
uk: Модератори

en: Forum Access
uk: Доступ до форуму

en: This role has the '@administer_forums' permission, and granting 'View' enables the role holders to change the settings on this page, including Access Control!
uk: Ця роль має повноваження '@administer_forums', та надання права 'Дивитися цей контейнер' дозволяє власникам цієї ролі змінювати налаштування на цій сторінці, включаючи керування доступом!

en: Because the role also has the '@bypass_node_access' permission, it has full access to all nodes either way.
uk: Оскільки ця роль також має дозвіл '@bypass_node_access', вона має повний доступ до всіх матеріалів в будь-якому випадку.

en: For explanations of <em class="placeholder">special cases</em>, hover your mouse over role names.
uk: Для пояснення <em class = "placeholder">особливих випадків</em>, наведіть курсор миші на назву ролі.

en: The term ID.
uk: Ідентифікатор терміна.
