Forum Access (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Priority
sk: Priorita

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: administer forums
sk: administrácia diskusií

en: About
sk: Informácie o
