Forum Access (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: administer forums
ta: மன்றங்களை மேலாண்மை செய்க

en: About
ta: பற்றி
