Forum Access (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Priority
tr: Öncelik

en: Roles
tr: Roller

en: administer forums
tr: forum yönetimi

en: About
tr: Hakkında

en: Migration
tr: Göç

en: bypass node access
tr: düğüm erişimini geç

en: The term ID.
tr: Terim kimliği.
