Forum Access (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: administer forums
fi: foorumien ylläpito

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio

en: Forum Access
fi: Foorumin käyttöoikeudet

en: Allows forums to be set private and to be given moderators.
fi: Mahdollistaa foorumien asettamisen yksityiseksi ja määrittää niille ylläpitäjiä.

en: The term ID.
fi: Termin ID.
