Forum Notifications Subscription (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Forum
bn: ফোরাম

en: About
bn: সম্পর্কে
