Forum Notifications Subscription (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: #
et: nr

en: Created
et: Loodud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Authored by
et: Autor

en: Frequency
et: Sagedus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Notifications
et: Teated

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
