Forum Notifications Subscription (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu
