Forum Notifications Subscription (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།
