Forum Notifications Subscription (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Slag

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: About
is: Um
