Forum Notifications Subscription (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി
