Forum Notifications Subscription (1.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Created
ru: Создано

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Authored by
ru: Автор

en: Frequency
ru: Частота

en: Forum
ru: Форум

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
