Forum Notifications Subscription (1.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Created
be: Створана

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Forum
be: Форум

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
