Forum Notifications Subscription (1.0.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Forum
lt: Forumas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
