Forum Notifications Subscription (1.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Authored by
sk: Autor

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Forum
sk: Fórum

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
