Forum Notifications Subscription (1.0.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu
