Forum Notifications Subscription (1.0.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Authored by
bs: Napisao

en: Notifications
bs: Obavijesti
